Citi pakalpojumi

Akumulators

Akumulatora baterija ir tā, kas starteri apgādā ar elektrisko strāvu motora iedarbināšanas laikā un baro elektroiekārtas ierīces (gaismas, signalizācija, audiosistēmas) laikā, kad motors nedarbojas vai darbojas ar mazu kloķvārpstas griešanās ātrumu. 
      Izvēloties akumulatoru, Jums būs jāzina automašīnas tehniskie parametri:
  • automašīnas modelis un marka;
  • dzinēja kapacitāte un veids;
  • kā arī būtu nepieciešama automašīnas tehniskā pase.

Iespējams arī Jums ir gadījies, ka ziema pārsteidz ar vienu otru nepatīkamu starpgadījumu, tāpēc vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, lai automašīnu vispār varētu iedarbināt. Vispirms būtu jāparūpējas par Latvijas apstākļiem atbilstošu akumulatoru. Tas nozīmē, ka, iegādājoties akumulatoru, ir jāvadās nevis pēc tā cenas, bet gan kāda cita skaitļa, ko sauc par starta strāvu, kas norāda akumulatora darbības minimālo temperatūru. Ar šo lielumu ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo pastāv arī amerikāņu standarts, kur akumulatora starta strāva ir pie 0 grādiem pēc Celsija skalas, kas nozīmē tikai vienu - ziemai iestājoties, Jūs šo akumulatoru varat mest ārā, jo pie -10 grādiem automašīnu pielaist nebūs iespējams. Latvijas apstākļiem daudz piemērotāks ir Eiropā pieņemtais -18 grādu standarts. Tomēr, aicinām, ja jūtaties apjucis no daudzajiem akumulatoru atbilstības kritērijiem, brauciet pie mums un Jums ieteiks pašu atbalstošāko modeli Jūsu automašīnai. Protams, mūsu autoservisā akumulatoru var arī nomainīt!

Par citiem padomiem, kā pareizi izvēlēties un lietot sava auto akumulatoru, lasiet ŠEIT!Vēlamies atgādināt, ka akumulatoru baterijas ir aizliegts izmest sadzīves atkritumos! 


 

Apkope  pirms tehniskās apskates

Veiksim automašīnai pilnu pārbaudi pirms transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates CSDD un nepieciešamības gadījumā novērsīsim visus atklātos defektus. 

Iepriekš piesakoties, pēc automašīnas sagatavošanas mūsu autoservisā, iziesim tehnisko apskati Jūsu vietā.


Salona filtra maiņa

Ilgstoši lietojot salona gaisa filtru, tā caurlaidība nepartraukti samazinās. Stipri piesārņotais gaisa filtrs var radīt darbības traucējumus salona ventilātoram, kā arī sabojāt citus elektronikas elementus, kuri kontrolē kondicioniera un salona apsildes darbību. Tapēc auto ražotāji rekomendē mainīt salona gaisa filtru ik pēc 15000 t/km vai 1 reizi gadā.

Salona filtrs pirms un pēc lietošanas


Gaisa filtra maiņa

Motora gaisa filtrs ir svarīga dzinēja ieplūdes sistēmas sastāvdaļa. Gaisa plūsma pirms ieplūšanas dzinējā iziet cauri gaisa filtram. Lai dzinējs darbotos nevainojami, tam ir nepieciešams precīzs gaisa un degvielas attiecību degmaisījums. Gaisa filtra galvenais uzdevums ir aizturēt putekļus, netīrumus un citus svešķermeņus, lai tie nenokļūtu dzinējā un nenodarītu tam kaitējumu. Gaisa filtrs ar laiku aizsērē un līdz ar to pasliktinās degmaisījuma kvalitāte, kas veicina degvielas patēriņa palielināšanos un motora jaudas zudumus. Bet cik bieži jāmaina gaisa filtrs? Nepieciešamību mainīt gaisa filtru mūsu automehāniķis noteiks uz to vizuāli apskatoties. Tā arī būtu vispiemērotākā metode, lai nemainītu gaisa filtru mainīšanas pēc vai mainītu to pārāk reti.


Degvielas filtra maiņa

Degvielas filtra galvenie uzdevumi ir vienmērīga degvielas padeve un cirkulācijas sistēmu uzturēšana tīrībā. Lai novērstu problēmas dzinēja darbībā, degvielas filtrs attīra degvielu no ūdens un citām nepiederīgām vielām. Mūsu servisa meistari iesaka degvielas filtru mainīt katrā otrajā eļļas maiņā.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.