Ritošā daļa

Ritošās daļas diagnostika

Jūsu automašīnas ritošā daļa ir viena no svarīgākajām lietām, kas ļauj Jums un apkārtējiem uz ceļa justies droši. Līdz ar to mēs iesakām auto ritošo daļu pārbaudīt vismaz 2 reizes gadā. 

Gandrīz katram auto vadītājam ir gadījies dzirdēt nepatīkamu "klaudzoņu" iebraucot bedrē. Tas ir skaidrs signāls, ka ir pienācis laiks nomainīt bojāto vai vienkārši "savu laiku nokalpojošo" detaļu. Šāda veida remontu nevajadzētu atlikt uz vēlāku laiku, jo bojātā detaļa var bojāt citu ritošās daļas elementus, kā arī būtiski ietekmēt auto vadāmību un drošību uz ceļa. Tādēļ SIA "Auto Alūksne" saviem klientiem un ikvienam auto īpašniekam iesaka ritošās daļas diagnostiku veikt regulāri.

SIA "Auto Alūksne" autoservisā ar ritošās daļas daļas diagnostiku un remontu nodarbojas automehāniķi, kam ir vairāku gadu pieredze auto remonta un apkalpošanas jomā un kuri spēs konstatēt Jūsu automašīnai radušos bojājumus, piedāvājot pieņemamākos remonta risinājumus. Ritošās daļas diagnostikas process aizņem aptuveni 20 minūtes.

Gultņu maiņa 

Kaitinoša gaudošana brauciena laikā?! Tas liecina, ka Jūsu auto gultņi ir nokalpojuši savu mūžu un ir nepieciešama tā nomaiņa.
Bukses - sailenbloki, peldošās bukses

Ņemot vērā Latvijas sezonālos apstākļus un ceļu uzturēšanas īpatnības, automašīnu gumijoto detaļu kalpošanas ilgums samazinās ātrāk, līdz ar to, SIA "Auto Alūksne" veikala plauktos varēsiet atrast populārāko automašīnu modeļu bukses.
Stūres mehānisms - stūres pirksti, stieņi

Stūres iekārta ir otrs svarīgākais elements Jūsu auto (uzreiz aiz ritošās daļas), un tās defektu novēršana ir ļoti svarīga. Remontējot stūres mehānismus, tie tiek pilnībā izjaukti, tiek veikta tehniskā stāvokļa izvērtēšana un, ja nepieciešams, bojātās detaļas tiek aizvietotas ar jaunām. Pēc stūres mehānisma remonta, tiek veikta pārbaude uz stenda, kurš imitē stūres iekārtu darbībā.